Синя натяжна стеля

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Сьогодні в оздобленні натяжної стелі використовується не тільки білий колір, але і різні відтінки, в тому числі синій. Причому дуже популярний як темно-синій чистий колір, так і його похідні – бірюзовий, кобальт, індиго, блакитний, маренго, тощо.

Натяжна стеля синього кольору ефектно виглядає в інтер’єрі і позитивно впливає на емоційний стан людини. З її допомогою можна позбутися від внутрішньої напруги, розслабитися, відновити нервову систему і навіть знизити артеріальний тиск.

Найчастіше, синій колір стелі вибирають для оздоблення спальні, вітальні та ванної, а також інших кімнат, призначених для відпочинку.

Натяжна стеля синього кольору – форма і розмір

В оздобленні приміщень має значення не тільки колір стелі, але і розмір кімнати, а також форма конструкції. Щоб приміщення не здавалося занадто похмурим, синій колір рекомендують розбавляти іншими відтінками. Наприклад, поєднувати темну стелю з білими стінами.

Що ж стосується форми французької натяжної стелі, то для такого вишуканого кольору, як синій, краще вибирати чіткі геометричні фігури: квадрат або прямокутник з прямими або закругленими кутами.

Крім того, при виборі відтінку для стелі важливо дотримуватися основних правил поєднання кольорів. Так синій гармонує з білими і чорними тонами, а також жовтої і бежевою гамою. Більш того, доповнити інтер’єр можна сріблястими, червоними і коричневими тонами. Єдиний колір, з яким категорично не поєднується синій відтінок – фіолетовий.

Синя натяжна стеля – вибір освітлювальних приладів

На сьогоднішній день для освітлення приміщень використовують різні прилади – точкові світильники або люстри. Причому точкові джерела світла можуть встановлюватися не тільки в стелі, але і по периметру на стінах. В такому випадку стелю залишають недоторканою. Якщо ви для синьої натяжної стелі вибрали люстру, краще віддайте перевагу невеликої моделі, оскільки відбиваючись в глянцевій поверхні, вона буде здаватися в два рази більше.

Компанія «Гарна Хата» пропонує замовити французьку натяжну стелю з установкою. Ми здійснюємо монтаж в місті Луцьк і області. У нашому портфоліо сотні реалізованих проектів. Нашим фахівцям довіряють оздоблення приміщень в приватних будинках, квартирах, громадських і адміністративних будівлях, а також розважальних центрах.

Ознайомитися з прикладами робіт, ви можете в портфоліо, а підібрати потрібний відтінок – в каталозі кольорів. Ми допоможемо вам недорого, швидко і якісно змінити ваш будинок, квартиру або будь-який інший об’єкт.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter