Види, особливості і дизайн натяжних стель

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Сьогодні сучасні люди все частіше в ремонті квартир і будинків прагнуть використовувати неординарні рішення, які здатні прикрасити приміщення. Зокрема, велику популярність отримали французькі натяжні стелі.

Цікаво, що їх прообразом є тканини, якими прикрашали стелі в своїх будинках багаті римляни. Однак на відміну від них сучасні натяжні стелі виготовляються з ПВХ-плівки. Вони встановлюються шляхом зварювання ПВХ-волокон завширшки 1-5 метрів. Перед монтажем їх розігрівають за допомогою спеціальної газової пушки, завдяки якій плівка розм’якшується і стає еластичною, що дозволяє закріпити її на профілі. По мірі охолодження матеріал натягується, формуючи ідеально рівну стелю.

Види натяжних стель

Сьогодні в оздобленні приміщень використовується кілька видів стельових конструкцій:

Ми пропонуємо розглянути особливості кожної з них.

Глянцеві натяжні стелі розкішно виглядають в інтер’єрі, що пояснюється їх здатністю відбивати предмети. Така особливість дозволяє розширити простір невеликої кімнати і візуально зробити її вище. Сьогодні в тренді не тільки білосніжні глянцеві стелі, але і блакитні, рожеві і навіть яскраві сині або фіолетові. Крім того, глянцеві поверхні можуть бути додатково декоровані блиском, що виглядає ще більш ефектно. Наприклад, вибравши синю блискучу стелю можна отримати ефект зоряного неба або морської поверхні. Глянцеві французькі натяжні стелі найчастіше застосовуються фахівцями для оздоблення приміщень в стилі хай-тек або модерн.

Однак крім своїх переваг, вони мають певний недолік. На глянцевій поверхні добре помітний шов, якщо стеля шовна. У такому випадку фахівці заздалегідь визначають, як і де краще його розташувати, щоб шов був менш помітним.

Матовий різновид натяжних стель найчастіше використовують в класичних інтер’єрах. Вони більш елегантні в порівнянні з глянцевими, і не надто привертають до себе увагу, але при цьому виглядають гармонійно і вигідно доповнюють інтер’єр приміщення.

Матові стелі найчастіше використовують в оздобленні спалень і віталень, оскільки пастельні відтінки дарують спокій і гармонію.

Замовити французьку натяжну стелю в Луцьку

Компанія «Гарна Хата» спеціалізується на виробництві і установці натяжних стель в Луцьку. У нашому портфоліо ви можете ознайомитися з безліччю успішно реалізованих проектів, а також дизайном стелі. Наші фахівці мають багатий досвід роботи в проектах різної складності.

Ми застосовуємо якісні матеріали та комплектуючі, працюємо на совість і дотримуємося встановлених термінів. Також вас порадують прийнятні ціни замовлення і установки французьких натяжних стель.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter