Підвісні стелі чи натяжні стелі?

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Уже давно в будинках, квартирах, розважальних і громадських центрах для декору приміщень використовуються підвісні і натяжні стелі. Незважаючи на деяку схожість в монтажі, вони є різними видами конструкцій. Крім того, при виборі відтінку натяжної стелі важливо приймати до уваги параметри приміщення, так як з його допомогою можна змінити кімнату. Для невеликих приміщень краще вибирати світлі тони, які візуально роблять кімнату вище і просторіше. Найкращим рішенням буде біла, персикова або світло-блакитна французька натяжна стеля.

Якщо ж кімната занадто велика, надати їй затишку можна за допомогою синьої, бордової або зеленої стелі, а зробити приміщення більш офіційним допоможуть чорний, білий або синій відтінки.

Також варто пам’ятати про фактури ПВХ-плівки, яка використовується для натяжної стелі, оскільки глянцеві текстури розширюють простір, особливо, якщо в них відбиваються вікна.

Наведені вище поради допоможуть вам правильно підібрати колір французького стелі в нашому каталозі.

Компанія «Гарна Хата» – це якісні натяжні стелі за вигідними цінами, професійний підхід, дотримання термінів та великий вибір відтінків і фактур. У галереї ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт.

Спільними рисами як натяжних, так і підвісних стель є їх установка на деякій відстані від базової поверхні і фіксація за допомогою багетів або каркасів. Крім того, для їх монтажу не має потреби в вирівнюванні чорнової стелі, видаленні тріщин і інших дефектів. Нова стельова конструкція просто перекриває стару. Також з її допомогою можна легко замаскувати дроти, витяжки, повітроводи тощо. Підвісні і натяжні стелі дозволяють приховати перепади в висоті кімнати в межах 3-7 см, що особливо часто зустрічається в цегляних і панельних будинках. Крім того, за їх допомоги ви зможете реалізувати будь-які дизайнерські рішення та ідеї.

Однак на цьому загальні риси закінчуються, а відмінностей між даними видами конструкцій набагато більше.

Основні відмінності натяжних і підвісних стель

Між собою ці конструкції відрізняються:

 • способом монтажу;
 • застосовуваними матеріалами;
 • вимогами до висоти приміщення;
 • особливостями догляду;
 • технічними характеристиками;
 • терміном експлуатації;
 • вартістю.

Установка підвісних стель – трудомісткий процес, який в залежності від дизайну і особливостей конструкції, може займати 2-4 і більше днів. При цьому в залежності від використовуваних матеріалів (пластик чи гіпсокартон), може утворюватися велика кількість пилу. Тому приміщення попередньо звільняють від меблів та інших предметів інтер’єру.

У випадку з монтажем натяжних стель немає необхідності виносити меблі з кімнати, оскільки в ході робіт не з’являється пил та інші забруднення. Крім того, на установку потрібно від 2 до 8 годин залежно від складності конструкції.

При монтажі будь-якого виду стелі важливо розуміти, що вона зменшить висоту приміщення. Однак натяжна конструкція забере всього 3-5 см площі, тоді як підвісна – до 15 см.

Величезною перевагою натяжних стель є їх вологостійкість. Навіть якщо зверху вас затопив сусід, вода протягом декількох годин буде утримуватися плівкою, поки викликаний вами майстер не зіллє її, рятуючи квартиру від потопу.

Крім того, натяжні стелі більш довговічні – середній термін їх експлуатації складає 15 років, в той час як підвісні конструкції служать не більше 10 років.

Сьогодні більшість власників приватних будинків, квартир та інших об’єктів віддають перевагу натяжним стелям, оскільки:

 • їх можна встановлювати під час ремонту та після його завершення;
 • конструкція практично не впливає на висоту приміщення;
 • вони відрізняються тривалим часом експлуатації;
 • плівка не боїться води, вогню і відрізняється простотою догляду.

Установка натяжних стель у Луцьку

Компанія «Гарна Хата» здійснює монтаж натяжних стель у Луцьку, Волинської області, Львові та інших населених пунктах України та Європи. За роки існування ми реалізували тисячі проектів різної складності. В ході робіт ми суворо дотримуємося технології, використовуємо якісні матеріали та обладнання, а також прислухаємося до побажань замовників.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter