поради натяжні стеліКорисними можуть бути поради в питанні про стелі.
Натяжний потолок являє собою тип підвісної стелі, що використовується в якості декоративного елементу, допомагає прикрасити інтер’єр.
Варто дати відповіді на деякі питання щодо натяжні стелі.
Чому називаються «натяжні»?
Ця назва походить від технології складання. Стеля покриття виконана з пластикового матеріалу. Процес встановлення передбачає процес натягування плівки.
Як розтягується плівка?
Матеріал, з якого виготовлене покриття має товщину всього в кілька міліметрів. Цей матеріал стає пружним при нагріванні, тому під час монтажу стеля підігрівається і натягується на стелю.
Часто щодо натяжні стелі буває питання, що ж є в основі стелі?
Монтажні рейки виготовлені з алюмінію або простіші з ПВХ. Вони прикріплені до стін кімнати на висоті, на якій покриття повинне бути вмонтовано.
Як встановити освітлення?
Легко вмонтовуються у саму стелю лед-лампи чи галогенні лампи. При цьому приховані всі кабелі, що є дуже естетичним. Встановленням освітлення має займатися спеціаліст зі стель і електрик.
питання і відповіді натяжні стеліЩо таке оптичні системи?
Це системи оптичних волокон, з’єднаних з генератором світла. Одиночні нитки волокна, проведені через стелю покриттям, тим самим утворюючи крихітні світлові плями. З великою кількістю таких ниток, ви можете отримати дуже цікаві ефекти, наприклад, зоряне небо.
Часто питають поради про установку на натяжні стелі таких волокон. Після встановлення покриття через проколи встановлюються волокна. Це трохи тривалий процес, а також недешеве задоволення , але кінцевий результат просто приголомшує.
На питання «Що робити, коли лампа згорає?» немає однозначної відповіді.
Важливо, щоб люмінесцентні праймери і світильників, що використовуються для освітлення, були фірмовим виробом з тривалим терміном гарантії. Однак, якщо відбувається збій, єдиним рішенням, якщо немає іншого доступу, є зняття покриття та відремонтувати або замінити лампу. Видалення невеликої ділянки стелі відбувається недовго і безпроблемно.
Існують деякі поради натяжні стелі, щодо місця їх встановлення.
Можна встановити їх в будь-якому місці, де вони не будуть піддаватися механічним пошкодженням (прокол або поріз гострим інструментом). Тому не використовуються, як правило, у важкій промисловості у виробничих цехах та інших подібних місцях. А загалом стелі можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де температура коливається від 5 до 50 С, зокрема, в плавальних басейнах, офісах, виставкових залах, магазинах, офісах, житлових кімнатах, кухнях, лікарнях, офісах і т.д.
Постає питання відповіді щодо натяжної стелі в нашому кліматі.
В наших кліматичних умовах не рекомендується встановлювати постійно підвісні стелі назовні. Вони можуть використовуватися в якості стелі на естраді влітку, або в інших часових об’єктах. Для зимового періоду покриття повинні бути демонтовані.
натяжні стелі питанняПоради натяжні стелі щодо водопроникності.
Як вода діє на стелі?
Стелі натяжні є водонепроникними. Волога не робить ніякого впливу на покриття. Покриття здатне підтримувати 100 л води на м2, так що затоплення не загрожує. Їх можна мити водою з спеціальним розчином, і за допомогою Karcher.
Як часто потрібно протирати стелі?
Тільки раз на кожні кілька років. Вони покриті тефлоном, і мають антистатичний ефект.
Важливим є питання і відповіді чи можна пошкодити натяжну стелю?
Звичайно, можна пошкодити її, але тільки маючи спеціальний намір. Руками чи пробкою з-під шампанського це зробити не можливо. Стелі можуть бути пошкоджені через занадто низьку температуру (нижче нуля) або занадто високу (вище 80 градусів).
Це основні поради, питання і відповіді в розмові про натяжні стелі.