Затопили сусіди натяжну стелю! Що робити?

На жаль, в житті трапляються непередбачувані ситуації, які можуть заподіяти шкоду майну або житлу. Наприклад, обвал будівлі або найбільш часте явище – потоп, який влаштували сусіди. Що слід робити в такому випадку, і які повинні бути ваші дії, якщо в квартирі або будинку встановлена натяжна стеля?

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Перш за все, можна вас привітати, так як натяжна стеля з плівки ПВХ дозволить зберегти інтер’єр будинку і меблі неушкодженими, і врятує ремонт.

Натяжна стеля — надійний захист від потопу

ПВХ або полівінілхлоридна плівка, з якої виконується стельове полотно, має такі цінні якості, як еластичність і міцність. Незважаючи на незначну товщину — всього в 0,16-0,35 мм, вона витримує навантаження 100 кг/м2. Причому вода, яка стікає зверху, збирається в одному місці, оскільки під її вагою полотно розтягується і утворюється воронка. Для того щоб повернути натяжній стелі первісний вигляд, потрібно запросити майстра, який акуратно зіллє воду і зробить всі необхідні процедури для цього.

Однак якщо сусіди затопили натяжну стелю, перш за все, ви повинні виконати наступні дії:

  • відключити електрику в квартирі;
  • усунути джерело надходження води, зателефонувавши сусідам;
  • якщо мешканців зверху немає вдома, необхідно перекрити подачу води в підвалі або викликати аварійну бригаду.

Після того, як вода буде перекрита, викличте майстра, який приведе в порядок вашу натяжну стелю.

Спеціаліст зіллє воду, яка зібралася в плівці, висушить стелю і натягне плівку на багет.

Коли затопили натяжну стелю, існує два варіанти зливу води – через кільце, в тому випадку, якщо в плівці встановлені освітлювальні прилади або за допомогою зняття однієї частини натяжної стелі.

Якщо в стелі немає світильників, за допомогою шпателя виводять гарпун полотна з багета, в місці найближче розташованому до воронки, в яку набралася вода. Через щілину майстер зливає воду в ємність з допомогою шланга, після чого стелю ретельно висушує, а плівку розігріває і знову закріпляє на багеті.

Тепер ви знаєте, що робити, коли сусіди затопили натяжну стелю. Для того щоб усунути проблему, запросіть фахівця компанії «Гарна Хата», який швидко зіллє воду і поверне ПВХ-стелі ідеальний зовнішній вигляд.

Для цього ви можете зв’язатися з нами за телефоном, вказаним в контактах. Також наша компанія пропонуємо вам ознайомитися з прикладами натяжних стель у Фотогалереї. Ми виконуємо монтаж натяжних стель у Луцьку на об’єктах різної площі та складності.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter