Злив води з натяжної стелі

Злив води з натяжних стель — додаткова послуга
ЗАЯВКА на злив води

Натяжні стелі — ідеальне рішення для багатоквартирного будинку. Вони не тільки дозволяють оздобити інтер’єр, зробивши його більш сучасним і затишним, але й мають суто практичне значення. ПВХ-плівка не боїться води і в разі якщо вас затопили сусіди, є єдиним способом врятувати ремонт в квартирі.

Справа в тому, що плівка, з якої зроблена стеля витримує до 100 літрів води на 1 м2. При потопі рідина збирається в одному місці, утворюючи свого роду міхур. Причому він може мати загрозливі розміри. Практично кожна людина, спостерігаючи таку картину у себе вдома, може запанікувати. Але ми пропонуємо вам, перш за все, зв’язатися з фахівцями нашої компанії.

Компанія «Гарна Хата» займається виготовленням і установкою натяжних стель з малюнками, підсвічуванням, тривимірних, ширяючих тощо. Крім того, ми надаємо додаткові послуги в даній сфері — виконуємо злив води з натяжної стелі.

У разі якщо вас затопили сусіди або протікає дах, зв’яжіться з нашими фахівцями по контактам зазначеним на сайті. Вони виїдуть на об’єкт в обумовлений час і виконають всі роботи швидко і якісно.

Своєчасний злив води з ПВХ-плівки дозволяє:

  • уберегти ремонт і предмети інтер’єру від негативного впливу вологи;
  • відновити зовнішній вигляд і характеристики стелі;
  • суттєво знизити фінансові витрати.

Порядок дій при затопленні

Однак перш ніж викликати майстра для зливу води, необхідно послідовно виконати наступні дії:

  • негайно знеструмити квартиру;
  • зателефонувати мешканцям зверху і усунути джерело надходження води;
  • при відсутності сусідів необхідно викликати аварійну службу для припинення подачі води.

Виконавши ці маніпуляції, ви можете зателефонувати майстрам для зливу води.

Переваги співпраці з нашою компанією

«Гарна Хата» давно і успішно надає послуги в сфері виробництва, установки і ремонту ПВХ-конструкцій. Ми встановлюємо натяжні стелі у Луцьку, Львові, Рівному та інших містах країни. Також компанія співпрацює з клієнтами з Європи.

Оскільки ми працюємо на об’єктах різної площі та масштабів, можемо злити воду з натяжної стелі в дитячому садку, медичній установі, квартирі, приватному будинку, спортивному комплексі, готелі і іншому об’єкті.

У роботі фахівці компанії «Гарна Хата» застосовують якісне, функціональне, сучасне обладнання, завдяки якому злив води здійснюється швидко і ефективно.

Якщо у вас залишилися питання щодо співпраці або ви хочете ознайомитися з переліком послуг, пропонуємо вам зв’язатися з нашими менеджерами по телефону або відвідавши один з офісів компанії. Подивитися приклади реалізованих нами проектів можна у фотогалереї, де представлені натяжні стелі з малюнками, 3D-фотодруком і т.д.

Звертайтеся! Ми будемо раді допомогти вам в будь-якому питанні, що стосується установки і обслуговування натяжних стель і стін.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter