fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Як обрати натяжні стеліОстаннім часом шахраї натяжних стель почали недобросовісну конкуренцію, а також вводити людей в оману, кажучи, що вони зможуть встановити натяжні стелі дешевше ніж компанія Гарна Хата.
Не один шахрай та недобросовісний конкурент з Луцька не може використовувати якісну, безпечну (екологічну) плівку дешевше чім Гарна Хата.
Компанія Гарна Хата закуповлює плівку в Німеччині і має всі сертифікати якості та відповідності з мокрими печатками та європейськими стандартами згідно курсу доллара.
Плівка перевірена Міністерством Охорони Здоров’я України. Доказом якісної, екологічної плівки ми відкрили свою філію в Польщі, місто Замость, вул. Ринкова 11 фірма “Ладна Хата” та встановлюємо натяжні стелі на території Європи, а саме в Польщі, Німеччині, Італії, Франції та США.
Як Ви думаєте, якби матеріали не відповідали європейським вимогам змогли б ми встановлювати натяжні стелі в Європі та за її межами?
Тому компанія Гарна Хата використовує тільки якісні матеріали за оптимальними для покупця цінами.
Будьте обережні, перевіряйте інформацію яку Вам подають і не купуйтесь на дешеву ціну, так як досить часто телефонують клієнти і просять переробити натяжні стелі, так як то стеля порвалась, то провисла, то неприємний запах залишається в кімнаті, а натомість приходиться людям платити двічі так як, плівка не якісна її просто потрібно змінити чи встановлення було не належним чином. Тому застерігаємо коли Вам кажуть ми встановимо дешевше, в нас ціни дешевші, добре подумайте і перевіряйте інформацію, інакше є ризик попасти на шахраїв.
Фото встановлення натяжних стель в Європі:

 

Встановлені натяжні стелі в Франції, Париж, «Площа Сталінградської битви»

 

Встановлені натяжні стелі в Польщі в клубі: “Mega-Disco Pallazzo Official”

 

Встановили натяжні стелі в Німеччині, місто Саарбрюккен

 

Дилер з Словенії замовила стелю з фотодруком свого друга

 

Встановлення натяжної стелі в Італії на кораблі

https://garnahata.ua/vstanovlennya-natyazhnoyi-steli-v-italiyi-na-korabli/

Слідкуйте за нами в instagram: garnahata_stretchceiling

Задати питання, замовити натяжні стелі!

контакти натяжні стелі у Львові, Рівному

Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди