Встановлення натяжної стелі

Встановлення натяжної стелі

замовити, купити натяжні стелі Гарна ХатаЗамовивши натяжну стелю спеціалісти компанії “Гарна Хата” мають змогу виїхати в Ваш регіон для монтажу підвісної стелі.
Встановлення натяжної стелі в компанії “Гарна Хата” відбувається, швидко, надійно та якісно.
Не намагайтесь власноруч, без спеціального обладнання та без вмінь і навичок встановлювати натяжну стелю!
Зверніться краще до спеціалістів компанії “Гарна Хата”. Вони безкоштовно нададуть консультацію та швидко та якісно встановлять Вам натяжну стелю.

Монтаж стелі середніх розмірів, спеціалістами компанії “Гарна Хата” становить всього декілька годин.
Натяжна стеля виготовляється із термоплівки, яка виглядає як товста будівельна плівка. Це буває матова чи глянцева, а також будь-якого кольору і навіть віддрукованих фотографій або графічних зображень. Матеріал для встановлення натяжної стелі може вміститися в невеликій сумці. Інсталяція (встановлення) такої стелі, в залежності від розміру приміщення, займає від однієї до декількох годин – набагато менше, ніж встановлення популярних стель із матеріалу гіпсокартону, встановлення яких займає кілька днів, а також пов’язаний з переміщенням усіх речей з кімнати і купою пилу та бруду.

Натяжна стеля може допомогти приховати стару штукатурку з тріщинами, нерівну підлогу або непривабливі сантехнічні труби. Це цікава альтернатива стелям із гіпсокартону. Процес встановлення є легким та відносно чистим.

Цікавий вигляд стелі досягається за допомогою встановлення світлодіодного освітлення. Світлодіодні смуги приклеєні до стелі на відстані 15 см. Вони дають безтіньове світло. Така витрата енергії світла є джерелом з низьким використанням електрики, як правило, працює доволі довго без збоїв і необхідності технічного обслуговування.

Якщо ви вирішили вмонтувати LED освітлення, то повинні пам’ятати, що в процесі встановлення натяжної стелі потрібно знайти зазор між стелею і дахом трансформатора – може бути зроблено, наприклад, канал, але без зниження висоти, яка знаходиться нижче рівня повітрозабірних решіток. Для досягнення рівномірного розподілу світла на стелі, матеріал повинен бути прикріплений на відстані не менше 15 см від стелі. Гарно виглядає, якщо кімната буде освітлена люмінесцентними лампами з низьким енергоспоживанням. Електромонтаж відбувається з традиційними освітлення виходів під стелею. Лампи та світильники висять на несучих конструкціях, прикріплених до стелі. Сама натяжна стеля не дає навантаження. Крім того, в процесі встановлення натяжної стелі, не закривайте вхідні канали, детектори диму і аварійні сигнали.

На стінах по всьому периметру кімнати закріплюються алюмінієві рейки. Вони являють собою своєрідні рамки до стелі. Перед затягуванням стелі, слід повісити її на кронштейнах, прикріплених до кутів кімнати. Встановлення починається саме з цього місця, суворо зазначеного виробником, так як стеля має монтуватися в суворо визначеному порядку. Далі кріпиться в кутку по діагоналі. Далі, в наступному кутку, а потім знову по діагоналі. Коли плівка висить на затискачах, використовується газовий нагрівач, який нагріває кімнату. За впливу температури плівка для стелі збільшується в обсязі. Після розтягування вся стеля по периметру між стіною та стелею кріпиться пластиковими накладками. Вони запобігають потраплянню комах і пилу в проміжок між стелею і дахом.

встановлення натяжної стеліПісля встановлення натяжної стелі не потрібно пофарбувати стелю, достатньо просто пропилососити її, або протерти спеціальним миючим засобом. Матеріал може бути багаторазово демонтований і повторно розтягнений, що дозволяє встановлювати стелю в замкнутому просторі. Навіть якщо вам не пощастило і затопило квартиру, то частину стелі можна просто замінити, злити воду і повторно натягнути.
натяжна стеля в актовому заліНатяжні стелі – це сучасний вид стелі, які виконують одночасно велику кількістю функцій:
Вони використовуються в якості декоративного елемента;
Оптичне збільшення чи зменшення простору;
Приховання тріщин і недоліків існуючої стелі;
Ізолювання інтер’єру від затоплення і шуму і захищають від втрати тепла;
Натяжні стелі дозволяють досягти цих ефектів набагато легше, ніж традиційні стелі.
Після становлення натяжної стелі надається гарантія на виріб.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...